Kariera

HOLAN NIERUCHOMOŚCI

Jesteś dobry w sprzedaży ?

Nauczymy Cię jak sprzedawać nieruchomości i uzyskiwać wysokie zarobki.

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków

  • koordynowanie procesu sprzedaży i wynajmu nieruchomości
  • pozyskiwanie ofert sprzedaży/wynajmu nieruchomości
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • prezentacje nieruchomości

Wymagania:

Jakich osób szukamy
  • dobrych handlowców
  • ambitnych i zdeterminowanych na osiągnięcie wysokich zarobków
  • kreatywnych
  • dyspozycyjnych
  • otwartych i komunikatywnych, z wysoką kulturą osobistą
  • samodzielnych z dobrą organizacją pracy
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • własna działalność gospodarcza lub gotowość na jej założenie będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

Co oferujemy
  • kompleksowe i regularne szkolenia
  • dla osób bez doświadczenia w obrocie nieruchomościami oferujemy wprowadzające szkolenia i wsparcie mentorskie
  • wygodne i komfortowe biuro w reprezentacyjnym punkcie Warszawy
  • wsparcie działu prawnego
  • indywidualne podejście do każdego handlowca
  • atrakcyjny system wynagrodzenia – najlepsze stawki prowizyjne na rynku, specjalne indywidualne warunki wynagrodzenia dla osób z doświadczeniem w obrocie nieruchomościami
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi wspierających proces sprzedaży
  • profesjonalną promocje ofert agenta i rozwinięty marketing
  • know how w dziedzinie obrotu nieruchomościami i technik sprzedażowych

Rekrutacja

To jedno spotkanie – zawsze z osobami decyzyjnymi.

Jeżeli spełniasz powyższe oczekiwania i jesteś zainteresowany współpracą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem klikając w przycisk aplikowania lub napisz na adres mailowy umieszczony poniżej i zapytaj o szczegóły.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz.")